Admin w wersji komiksowej

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Mam zdolną kobietę, naprawdę. Kiedy zwolniliśmy tempo w pracach przy serwisach zaczął odkrywać się u niej nowy talent do rysowania komiksów. Jednak jej ostatnie dzieło rozwaliło mnie (pozytywnie) na tyle, że mam ochotę się nim pochwalić. Oto i Wasz admin jako kpt. Jack Sparrow!

EDIT: być może wkrótce ujrzycie ten komiks na stronie JoeMonstera, bo Berciuch dodał go do swojej Szaffy. Jedyna różnica, to brak dopisku FkCoD.pl w ostatnim „slajdzie” by zwiększyć swoje szanse dodania na główną (chodzi o ukrytą reklamę). Może jej to z „OKejkujecie”? 😀


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |