Alien Swarm

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Alien Swarm to bardzo popularna i całkowicie darmowa strzelanina TPS (widziana z perspektywy osoby trzeciej, jak w typowym RTSie). Gra kładzie duży nacisk na akcję i dynamizm.

Alien Swarm to gra, w której my razem z trzema innymi towarzyszami przemierzamy mroczne korytarze eliminując Obcych. Położono duży nacisk na działania taktyczne – sami szybko zginiemy, musimy współpracować z innymi by wypełniać cele misji. Możemy grać zarówno sami (z komputerem) oraz w sieci. Nie jednak co ukrywać, główna zaleta gry tkwi właśnie w sieciowym trybie kooperacji do 4 osób.

Gra usiana jest różnymi systemami osiągnięć (w sumie jet ich 64). Osiągając postępy w grze dostajemy dostęp do coraz to nowszych broni, a jest ich 40 rodzajów. Zaczynając grę możemy wybrać z pośród kilku klas żołnierzy, z których każdy specjalizuje się w innej dziedzinie.

Gra jest do pobrania za darmo z systemu Steam. Steam do pobrania jest tutaj download.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2021 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |