Arctic Combat – recenzja wideo

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Zapraszam do zapoznania się z wideorecenzją gry Arctic Combat. Gra to sieciowa strzelanina oparta o system mikrotransakcji. Nie przeszkadza to jednak w dobrej zabawie bez płacenia ani grosza.

GRA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA

Recenzja poniżej:

Ocena:

7/10

Plusy:
+podstawa gra jest darmowa
+przyjazdy model F2P
+ciekawe mapy
+ciągle rozwijana

Minusy:

-mało trybów zabawy
-„staro” wyglądające lobby
-nie do końca zgodne z prawdą statystyki broni podawane w item shopie. Wiele broni jest mocniejszych niż podaje to sklep


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |