ArmaA II za darmo

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

ArmA II to taktyczny symulator wojenny, który przeznaczony jest dla prawdziwych fanów gatunku. To nie jest inna wersja Battlefielda – tutaj ginie się nawet od jednego strzału! Jeśli jednak lubicie taki realizm gra Was zachwyci. Ogromne pole bitwy, wiele pojazdów oraz niezła grafika – to duży atut tego tytułu.

ArmaA II występuje w wersji płatnej i bezpłatnej. Edycja bezpłatna posiada w pełni grywalny multiplayer, natomiast płata wersja gry umożliwia dodatkowo instalację modów (addonów) oraz kampanię dla pojedynczego gracza. Jeżeli interesuje Cię wyłącznie gra w sieci, darmowa ArmA II będzie jak znalazł.

Grę można pobrać tutaj.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |