Battlefield Heroes – zabawny shooter F2P

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Battlefield Heroes to zabawna odmiana Battlefield 1942, w której do realności rozgrywki podchodzi się przymrużeniem oka. Gra oparta jest o model F2P.

F2P, czyli Free to Play to coraz częściej stosowany model biznesowy w grach, który sprawia, że sama gra jest za darmo, natomiast różne dodatkowe bajery już nie (model mikrotransakcji). W Battlefield Heroes gracz opowiada się po jednej ze stron, wybiera specjalizację i rusza w bój. By zachować klimat Battlefield’a do dyspozycji gracza są oddane rożne pojazdy.

Grafika jest zrobiona w nieco komiksowym stylu, co nadaje tej grze dodatkowego charakteru. Poniżej gameplay:

AKTUALIZACJA
Gra została zamknięta.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |