Battlefield Play4Free – F2P – PL

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Battlefield Play4Free to darmowy odpowiednik Battlefield 2 oparty na modelu F2P (mikrotransakcji), co oznacza, że sama gra jest darmowa, natomiast wiele dodatkowych elementów jest już płatna.

Battlefield Play4Free to swego rodzaju mix Battlefielda 2 oraz Battlefield Bad Company 2. Mapy przypominają bowiem te z BF2 natomiast uzbrojenie jest już bliższe Bad Company 2. Gracz opowiada się po stronie Federacji Rosyjskiej lub USA. Czasy konfliktu są jak najbardziej współczesne. Gra dostępna jest również w polskiej wersji językowej.

AKTUALIZACJA
Gra została zamknięta.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2021 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |