Bezpieczeństwo na PGA – krótki wywiad z Dariuszem Wawrzyniakiem

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

pga_ludzik

Za niecały tydzień rozpocznie się kolejna edycja targów Poznań Game Arena. Kto był w poprzednim roku ten wie, że hale targowe były po prostu oblężone przez odwiedzających. Jak w tym roku organizatorzy przygotowali się na dużą ilość odwiedzających? Wątpliwości rozwieje jeden z głównym organizatorów imprezy – Dariusz Wawrzyniak.

1. PGA jest bardzo popularne w naszym kraju, co było widać szczególnie podczas ostatniej edycji. Czy w tym roku Międzynarodowe Targi Poznańskie są przygotowane na przyjęcie jeszcze większej liczby uczestników niż ostatnio?
Tak, PGA jest większe o 3 pawilony, które dają 2 razy więcej powierzchni wystawienniczej niż w 2014 roku. Ponadto, zwiększyliśmy ciągi komunikacyjne pomiędzy stoiskami.

2. W jaki sposób organizatorzy zamierzają dbać o bezpieczeństwo uczestników?
Przez lata mamy wypracowane systemy zabezpieczenia wydarzenia, wpuszczania ludzi, komunikacji w holach etc. Dodatkowo, współpracujemy bezpośrednio z jedną z największych służb ochrony w kraju, mamy również specjalistów w wydziale zabezpieczenia terenu, także jesteśmy jak najbardziej przygotowani.

3. Który z tych 3 dni targów wymaga od organizatorów największej uwagi?
Wszystkie dni są dla nas równie ważne.

4. W jaki sposób udaje Ci się to wszystko ogarnąć? Ile osób Cię wspiera w przygotowaniach?
Bezpośredni zespół organizacji targów to kilkanaście osób, jednak jak podsumować realnie, to ze strony MTP w tygodniu targowym pracuje pewnie około 350 osób. Międzynarodowe Targi Poznańskie są jedynym miejscem z takim zapleczem logistycznym i ludzkim, które samodzielnie jest wstanie przygotować takie przedsięwzięcie.

5. Czy sądzisz, że podczas targów będziesz mieć w ogóle czas, by przejść się w sposób rekreacyjny między stoiskami?
Raczej nie nastawiam się na rekreację 🙂 Chociaż.

6. Z wydarzeń, które będą mieć miejsce podczas PGA, polecasz któreś osobiście w sposób szczególny?
Ciężko wymienić… na pewno wartym uwagi będzie Continental Rumble w sobotę w Sali Ziemi MTP, czy też rekordowa w historii strefa Indie Games lub też najnowsze tytuły na Xbox One. Każdy na PGA znajdzie coś dla siebie.

7. A teraz nieco luźniej – W co lubisz grać, jeśli masz na to czas?
Czasu faktycznie raczej jest mało, ale jak tylko mam to wiernie PES 2016.

8. Słowo od siebie do Czytelników?
Do zobaczenia w Poznaniu. GRAMY GRUBO!


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |