Brick-Force – zabawna darmowa strzelanina

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Brick-Force to świetne połączenie Minecrafta z grą FPS. Gra oparta jest o model F2P (free-to-play), co oznacza, że gra jest darmowa, jednak niektóre jej elementy są już płatne.

Brick-Force składa się z dwóch trybów rozgrywki – „Strzelanina” oraz „Piaskownica”. W pierwszym trybie przeprowadzane są rozgrywki jak w klasycznym Counter-Strike’u. Tryb „Piaskownicy” to natomiast esencja całej gry. Niczym w Minecrafcie gracze budują swoją własną mapę i dopiero wtedy rozgrywają potyczkę. Mapę można także udostępnić społeczności (a jest ich mnóstwo) przez co na nudę narzekać nie można.

W grę można grać zarówno z przeglądarki jak również można pobrać specjalnego klienta. Europejską wersję gry pobierzecie tutaj.

Oficjalny zwiastun:


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |