Chmura Copy.com się zwija

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

copycom

Jakiś czas temu pisałem o naprawdę fajnej usłudze chmurowej Copy.com. Niestety już niedługo usługa zostanie zamknięta.

Chmura Copy.com wyróżniała się kilkoma aspektami. Przede wszystkim na sam start dostawaliśmy 15GB miejsca za darmo, co jest sporą ilością. Ponadto jeśli udostępnialiśmy nasz plik znajomym, jego waga była dzielona po równo, co jest dość sprawiedliwym podejściem.

Oficjalne oświadczenie na stronie firmy informuje, że usługa zostanie wyłączona 1 maja 2016 roku. Dlatego jeśli utrzymujecie tam jakieś ważne dane, lepiej przenieście je w bezpieczne miejsce już teraz. Firma ponadto informuje, że planuje przeniesienie danych do innej usługi razem z firmą Mover. Obecnie jednak brak konkretów.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |