Company of Heroes 2 – opis gry, recenzja

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Zapraszam do zapoznania się z minirecenzją w postaci „let’s play” gry Company of Heroes 2. Grę przedstawiono na podstawie standardowej potyczki stroną rosyjską.

Podczas filmu zapomniałem dodać, że jedną z ciekawych możliwości w grze jest możliwość przeskakiwania żołnierzy przez płot. Wspomniałem także o tym, że ogniska żołnierzy mogą gasnąć – prawdopodobnie jednak palą się cały czas do czasu zniszczenia przez przeciwnika.

Miłego oglądania 🙂

Ocena:

8/10

Plusy:
+bardzo grywalny
+mapki zimowe (niezimowe też są)
+to nadal stary dobry CoH, tylko jeszcze bardziej taktyczny

Minusy:
– tylko dwie strony konfliktu
– nastawienie na DLC


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |