Company of Heroes nie działa w multi? Jest rozwiązanie

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Sporo osób pyta nas, dlaczego od pewnego czasu nie może się zalogować na serwery Company of Heroes. Odpowiedź jest prosta – gra została przeniesiona na Steam.

Jak podaje serwis coh.fkcod.pl, wystarczy:

By grać na Steamie wystarczy podać w opcji aktywacji produktu klucz CD-KEY. Jeśli mamy ich kilka ze względu na dodatki wpisujemy je wszystkie.

By grać w sieci uruchamiamy grę, która zapisana będzie w bibliotece Steam jako Company of Heroes (New Version). Jest to wersja, typowo dla trybu multiplayer. Jeśli natomiast będziemy chcieli zagrać w kampanię dla pojedynczego gracza, będzie trzeba uruchomić CoH z odpowiednim dodatkiem z listy i włożyć płytę z grą (ponieważ logowanie z poziomu gry nie działa)


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |