Czytajcie regulaminy

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Gdy gdziekolwiek się rejestrujecie lub bierzecie udział w konkursach zawsze powinien być jakiś regulamin. Nie inaczej jest w konkursach, które organizuję wspólnie ze sponsorem.

Do napisania tej notki natchnęły mnie pretensje, które otrzymuję od niektórych użytkowników, którym nagroda przepadała, bo nie zgłosili się w odpowiednim terminie. Ja rozumiem, że regulaminy są długie i trudne w formie, jednak uważam, że regulaminy konkursowe GamesFactor.pl są maksymalnie skrócone i napisane „ludzkim językiem”. Do czego jednak zmierzam – chodzi o to, że zawarte były tam daty (dodatkowo pogrubione), w których jasno określony był termin na potwierdzenie nagrody. Tymczasem dostaję odpowiedzi w stylu „że nie uczę się regulaminu na pamięć” lub „że tak być nie powinno, by nagroda przepadała”.

Wyjaśnijmy sobie – nie każę nikomu zakuwać regulaminu, jednak pewne kwestie należy zapamiętać, bo w końcu jak bierzesz udział w konkursie potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem i zakładasz, że możesz jednak wygrać, prawda? Tymczasem jest „halo”, że ktoś wygrał, nagrody nie odebrał bo coś tam. Muszą być narzucone takie terminy, ponieważ nagroda nie będzie leżakować bez końca. Z doświadczenia wiem, że wielu jest „trolli konkursowych”, którzy biorą sobie udział, a potem zapominają, że w ogóle o coś walczyli.

Jedynie co mogę zarzucić sobie, to krótki okres na potwierdzenie nagrody. Wyciągam wnioski i przedłużę czasy potwierdzeń do około 5 dni przy ewentualnych następnych konkursach.

Tyle ode mnie, życzę miłego początku tygodnia i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłem 😉


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |