Dni Fantastyki 2013 we Wrocławiu – minirelacja oraz galeria zdjęć

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Wrocławskie Dni Fantastyki 2013 już za nami. To już dziesiąta edycja tej imprezy, w której organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla zwiedzających.

Konwent odbywał się w dniach 25-26 maja 2013 w Centrum Kultury Zamek we Wrocławiu, w oddalonej od centrum miasta dzielnicy „Leśnica”. Nazwa tego centrum kultury nie jest przypadkowa. Budynek, w którym miała miejsce impreza, z klimatem zamkowym miał wiele wspólnego.

Organizatorzy przygotowali sporo atrakcji. Nie brakowało ciekawych warsztatów, prelekcji, pokazów, paneli czy konkursów. Konwent odwiedziło też wiele znakomitych gości. Dla fanów LARPów, gier planszowych i komputerowych (tych starych jak i nowych) również przeznaczono sporo uwagi.

Atrakcji było tak wiele, że nie sposób ich wszystkich wymienić w jednym artykule. Po szczegóły odsyłamy na treściwą stronę konwentu TUTAJ.

Poniżej nasza galeria zdjęć, miłego oglądania 🙂

GALERIA – KLIK


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |