F.E.A.R. Combat

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

F.E.A.R. Combat to zupełnie darmowa odmiana gry F.E.A.R., która przeznaczona jest wyłącznie do zabawy w sieci. Stworzona została przez firmę Sierra Entertainment znaną z takich produkcji jak S.W.A.T. 4.

Gra oferuje następujące tryby gry: TD, TMD, CTF, Control, Elimination, Team Elimination, SlowMo DM, SlowMo TDM, SlowMo CTF i Conquer All. Poza tym w grze spotkamy 12 różnych broni oraz 19 różnych map. Grafika również nie jest najgorsza. Jak na całkowicie darmową pozycję to jedna z lepszych gier.

Grę można pobrać stąd. Wcześniej należy się zarejestrować na stronie gry by zdobyć klucz (CD-KEY).


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2024 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |