Grywam sobie #12 – SimCity oraz Tomb Raider

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Witajcie w kolejnej części serii „Grywam sobie”. Tym razem do zaprezentowania mam Wam recenzje następujących gier: SimCity oraz Tomb Raider.

Wyjątkowo obie recenzje nie są pisanie, a są w formie wideo. Jednak jeśli miałbym określić te gry w wielkim skrócie, to:

SimCity – online’owa gra, naprawdę dobra, ale bardziej ograniczona od kultowego SimCity 4;
Tomb Raider – świetny restart serii, rewelacyjna kampania, słaby mutliplayer

Zapraszam! 🙂

Recenzja SimCity:

Recenzja Tomb Raider:


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |