Grywam sobie #15 – Counter Strike: Global Offensive (CS GO)

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Któż nie zna kultowego CSa? Nie wiem jak dzisiejsza młodzież, ale gdy byłem nastolatkiem to była gra nr 1 i wydaje się, że nadal jest. Pojawił się jednak następca: Counter Strike: Global Offensive. Czy jest równie dobry? Zapraszam do krótkiej recenzji!

Jak dla mnie CS GO daje radę, nawet podoba mi się bardziej, ponieważ twórcy starali się nie zakłócić zbytnio znanego nam stylu rozgrywki. Nawet mapy są takie same, tylko odświeżone. Jedynie czego się przyczepię, to wymagania, które są za wysokie jak na grę o przeciętnej grafice. Szczegóły omawiam w poniższym materiale. Miłego oglądania!


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |