Grywam sobie #19 – Endless Legend – recenzja

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Endless Legend to genialne połączenie tematyki gier Heroes Might and Magic oraz Civilization. Jest to typowy przedstawiciel gatunku gry 4X (czyli eksploracja, ekspansja, eksploatacja i eksterminacja). Gra ukazała się niedawno, a już zbiera pozytywne recenzje, również ode mnie 🙂

Serdecznie zapraszam Was do zapoznania się z recenzją gry, którą przygotowałem w formie wideo. Mam nadzieję, że się Wam spodoba 🙂

Ocena:

9/10

PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |