Grywam sobie #22 – World of Warships – jak się grało? Genialnie!

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

worldofwarships

Podczas zamkniętych beta testów udało mi się uzyskać kilkudniowy dostęp do gry. Popływałem, postrzelałem i… wciągnęło mnie na maksa! Co takiego w sobie ma World of Warships?

World of Warships to obecnie ostatni tytuł o jakim mi przynajmniej wiadomo, który zamierza wypuścić Wargaming w najbliższym czasie. Kto grał w World of Tanks od razu poczuje się jak w domu. Interfejs gry jest zbliżony, a sterowanie intuicyjne. Co zatem ma w sobie takiego World of Warships?

Piękne statki, piękna grafika, a wymagania nadal przyzwoite

Modele statków są bardzo szczegółowe. Pływanie na nich i oglądanie ich to czysta przyjemność. W dodatku woda, odbicia, światła są bardzo dopracowane, a przy tym nie zamulają komputera. Wygląda to bardzo dobrze.

Kampienie nie ma sensu

Trzeba to przyznać, ale w World of Tanks kampienie (czajenie się w krzakach) jest jedną z podstawowych metod na zwycięstwo. W World of Warships kampienie nie ma sensu, w końcu jedynie możemy schować się za wyspą. Ale to co mi się podoba to to, że sam fakt, że wróg nas zauważy nic nie znaczy. Wystrzelony pocisk leci na tyle długo, że ma się szansę wymanewrować go. I to jest to! Trzeba dobrze wyczuć jak oddać strzał by w ogóle trafić.

Duże możliwości rozwoju statku

World of Warships to obecnie jedyna gra, jaką znam, które w naprawdę dobry sposób przestawia bitwy morskie. Brakowało na rynku tego typu gry, istna gratka dla fanów marynarki wojennej.

Zapraszam Was do poniższego filmu, w którym przedstawiam Wam swoje pierwsze chwile z World of Warships. Miłego oglądania!


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |