Grywam sobie #30 – przegląd Earth Liberation

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Earth Liberation

Earth Liberation

Ostatnio do przejrzenia wpadła mi nowa gierka pt. „Earth Liberation”. Według twórców tytuł ten ma nawiązywać do klasycznych RTSów takich jak StarCraft 1 czy seria Command & Conquer. Jak wyszło?

No problem w tym, że wyszło „tak se”. Takie mam pierwsze wrażenie. Nie zrozumcie mnie źle – lubię gry w starym stylu i grafika mnie tutaj w żaden sposób nie zniechęca. Gra jednak w moim odczuciu została zrobiona tak bardzo na kolanie, że w dobie dzisiejszych gier nie ma się za bardzo czym bronić.

Najbardziej boli brak możliwości (w chwili pisania tego przeglądu) rozgrywki w trybie sieciowym, czy chociażby z komputerem. Jedynie w co możemy zagrać to w kampanię, która po kilkunastu minutach mnie tak zniechęciła, że nie chce mi się wracać do tego tytułu.

Gra ma jeszcze szansę by zaistnieć w moim oczach pod warunkiem dodania rozgrywki z botami oraz rozgrywek sieciowych. Jeśli coś takiego zostanie dodane, myślę, że ponownie przetestuję tytuł i zaktualizuję ten tekst.

Poniżej materiał wideo 🙂


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2024 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |