Hedgewars – czyli alternatywa dla Worms

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Czy pamiętacie jeszcze grę Worms Armageddon? Myślę, że wielu z Was tak! Ta klasyczna gra do dziś cieszy się popularnością, głównie poprzez nową serię w świecie trójwymiarowym, którą zapoczątkowało Worms 3D.

Nie wszystkim jednak przypadł do gustu nowy trójwymiarowy świat. Wielu graczy tęskni za starami dobrymi robakami w grafice dwuwymiarowej. Od kiedy jednak pojawiła się Vista, pojawił się problem, by w ogóle tę grę uruchomić, a jeszcze większy problem jest ją nabyć. Co zrobić? Oto rozwiązania!

1. Specjalna łatka dla Visty oraz Windows 7

Dla Worms World Party została wydana łatka aktualizacyjna, która powinna pomóc w przypadku systemów nowszych niż Windows XP. Taką łatkę można np. pobrać stąd.

2. Hedgewars

Jeśli mamy problem z kupnem Worms World Party, możemy użyć alternatywy. Jedną z takich alternatyw jest Hedgewars. To zupełnie darmowa wersja gry, wzorowana na oryginalnych Wormsach. Różnica polega na tym, że zamiast robaków, walczymy jeżami 😉 Moim zdaniem Hedgewars najbardziej przypomina kultowe robale.

Oficjalna strona gry: www.hedgewars.org


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2024 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |