Jak pracuje się w naszej redakcji?

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Praca w FkCoD.pl/Strefowo.NET/LapZone.pl do łatwych nie należy, ale ciężka też nie jest. Zdecydowanie trudniej o motywację do pisania w czasach, kiedy na wszystko brakuje czasu a życie to jedna wielka gonitwa. Wielu myśli, że FkCoD.pl to firma – nie moi drodzy, to nie firma – to serwis hobbystyczny non-profit nakierowany na czytelnika, choć nie obrażam się, kiedy raz w roku coś tam skapnie za reklamę. Przynajmniej zwracają się koszty utrzymania serwera i domeny i wychodzę na zero. 
Warto jednak zaznaczyć, że zarówno FkCoD.pl jak i LapZone.pl są serwisami, które posiadają prawny, zarejestrowany w Sądzie status redakcji (Strefowo.NET jest podpięte natomiast jako podserwis FkCoD.pl) , zatem jak najbardziej struktura organizacyjna jest podobna do tej „drukowanej” redakcji. Mamy redaktora naczelnego (tak, to ja, fajnie brzmi, prawda? :)), mamy dziennikarzy, mamy fotoreportera – wszyscy pracują za darmo – rzadko spotykane, ale jednak spotykane. I choć na FkCoD.pl głównie piszę ja, to już na Strefowo.NET pojawiają się artykuły różnych redaktorów, a zdjęcia, które oglądacie w galerii robione są już przez profesjonalnego fotoreportera – Berciucha.

Tyle tytułem wstępu, do następnej notki 🙂


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

PartnerzyO blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2021 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |