Jak usunąć konto z WhatsApp?

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

WhatsApp to szalenie popularny komunikator dla smartfonów. Jest on dostępny dla wielu platform m.in dla Androida, iOS czy nawet Symbiana. Dla mnie jest on podstawowym komunikatorem, ale dla kogoś wcale tak być nie musi, dlatego dziś krótki wpis o tym, jak usunąć konto z WhatsApp.

By usunąć konto z WhatsApp wcale nie musimy szukać jakichś tajemniczych stron. Skasowanie konta jest możliwe bezpośrednio z aplikacji na naszym telefonie. By bezpowrotnie usunąć nasze dane należy wykonać następujące kroki:

  1. uruchamiamy WhatsApp
  2. wchodzimy w Ustawienia
  3. następnie w Informacje o koncie
  4. wybieramy Usuń konto
  5. podajemy swój numer telefonu i potwierdzamy usunięcie
  6. koniec.

Wiele aplikacji przyzwyczaiło nas, że usunięcie danych jest kłopotliwe, bo albo trzeba pisać do twórców danej aplikacji, albo szukać tajemniczej specjalnej strony. W przypadku WhatsApp można to zrobić prosto z aplikacji co jest wygodne i niestety rzadko spotykane.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

PartnerzyO blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2021 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |