Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje w WordPress

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Najnowsza wersja WordPress’a wprowadziła coś takiego jak automatycznie aktualizacje. Jest to dość wygodna opcja, ale co w przypadku gdy z jakiegoś powodu nie chcemy by WordPress sam się aktualizował? Jak wyłączyć te automatycznie aktualizacje?

Na szczęście problem można rozwiązać bardzo łatwo. Wystarczy w pliku wp-config.php dopisać dodatkową linię:

define ( ’AUTOMATIC_UPDATER_DISABLED’ , true);

I już. Od tej chwili WordPress nie powinien przeprowadzać automatycznych aktualizacji. Mam nadzieję, że ten post był dla Ciebie pomocny. Miłego dnia!


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi:

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |