Jak zablokować aplikację na Androida? Smart AppLock pomoże!

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

applock

Czy warto blokować aplikacje np. hasłem? Warto. I nie chodzi nawet o wścibskich znajomych czy domownikach. Blokada może Was także w pewien sposób zabezpieczyć w przypadku kradzieży urządzenia.

SmartApp Lock blokuje za darmo

W Google Play jest kilka aplikacji, które oferują blokowanie aplikacji np. PINem. Niektóre z nich potrafią być jednak bardzo uciążliwe przez serwowanie nam reklam na cały ekran w telefonie w dowolnym momencie. Po wielu testach w końcu udało mi się znaleźć taką, która nie jest tak inwazyjna, a również oferuje przyzwoite funkcje blokujące. Tą aplikacją jest właśnie SmartApp Lock.

SmartApp Lock jako zabezpieczenie

Nigdy nie ma pewności, że ktoś nie ukradnie mojego urządzenia. I choć każdą blokadę można obejść, to możemy przynajmniej utrudnić złodziejowi dostęp do naszego Facebooka, czy konta pocztowego. Wszystkie takie aplikacje dodaję zawsze do blokowanych. Opcji odblokowujących mamy kilka, może to być zarówno PIN jak i gest. Aplikacja posiada także tryb utrudniający jej odinstalowanie, co może dać nam więcej czasu na zmianę haseł do naszych usług.

Aplikacja do pobrania jest w sklepie Google Play.

Znacie inne ciekawe apki, które podnoszą bezpieczeństwo naszego urządzenia? 🙂


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |