Konkretny.pl na Androida

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

android-konkretny

Chciałbym zaprezentować Wam aplikację na Androida, która ułatwia czytanie bloga Konkretny.pl. Poza tym chcę wspomnieć o innych kanałach, za pomocą których można śledzić treści na blogu.

Android

Na początek chcę przedstawić Wam świeżutką aplikację na Androida 🙂 Znajdziecie ją w Google Play. Aplikacja jest naprawdę prosta i za jej pomocą wygodnie przejrzycie 10 ostatnich artykułów z tego bloga. Działa naprawdę sprawnie. Jeśli ją pobierzecie, nie pogardzę dobrą oceną 🙂

Pozostałe kanały

Jeśli chcecie być na bieżąco z każdym postem, sugeruję skorzystać z czytnika RSS (link: http://konkretny.pl/feed/) lub obserwować mnie na Twitterze. Dlaczego właśnie te 2 kanały, a nie np. Facebook? Jak wspominałem w jednym z artykułów Facebook tnie zasięg i wielu z Was nie zobaczy dodanej przeze mnie informacji.

To tyle, miłego dnia!


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |