Kontakt


Mój e-mail: kontakt (małpka) konkretny.pl

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko:*

E-mail:*

Jaki mamy rok? (zabezpieczenie przed robotami):
*

Treść wiadomości:*


*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów wysłania formularza, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Informuję, że każdy Czytelnik ma prawo wglądu do swoich danych, poprawiania ich, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie swoich danych jest dobrowolne, jednak odmowa ich przetwarzania uniemożliwia mi obsługę Twojej wiadomości :).

- pola oznaczone "*" są obowiązkowe, jeśli chcesz wysłać wiadomość przy pomocy formularza.

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

PartnerzyO blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2018 Marcin Romanowicz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |