Lokata Happy w IdeaBanku bez konieczności zakładania konta – opinia

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Mimo, że jest to blog częściowo również o finansach nie przepadam za pisaniem o konkretnych produktach bankowych. Stwierdziłem jednak, że czasami warto wspomnieć o tych bardziej atrakcyjnych, z których samemu się korzysta, bo czemu i Wy nie mielibyście skorzystać? Dziś o nowej lokacje Happy, którą oferuje IdeaBank według mojej opinii.

Opinie o bankach są różne, i choć nie jest łatwo o opinie pozytywne obojętnie jakiego banku to w przypadku lokat zawsze interesuje mnie to, by bank gwarantował mi bezpieczeństwo lokaty przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Lokata Happy ma tę gwarancję także czuję się bezpiecznie. IdeaBank oferuje możliwość założenia lokaty Happy przez Internet na 5% w skali roku, na okres 3. miesięcy, co w chwili pisania tego postu jest jednym z najwyższych oprocentowań na rynku polskim. I co najważniejsze, nie trzeba zakładać konta w IdeaBank. Można mieć samą lokatę.

Samą lokatę zakłada się przez internet w kilku krokach:

– wypełnienie danych osobowych
– podanie nr telefonu, na który bank przyśle kod SMS
– bank wygeneruje nam login oraz nr rachunku lokaty, na który należy wpłacić pieniądze
– po wpłacie bank aktywuje nam lokatę

To nie jest post sponsorowany

Żeby nie było, nikt mi nie zapłacił za napisanie tej notki. Opisuję produkty bankowe, które uważam za interesujące i się dzielę daną informacją.
Jedyne co mogę otrzymać to ewentualne wynagrodzenie od sieci afiliacyjnej, która gromadzi rożne oferty bankowe. Ja umieszczam te, które mogą wydawać się interesujące lub z których sam korzystam.

Lokata Happy automatycznie ustawia się jako odnawialna. Można jednak to zmienić. Po jej aktywacji (czyli jak przelew dotrze) możemy wejść w szczegóły i zmienić odnawialność na NIE oraz podać nr konta, na który bank przeleje środki po zakończeniu lokaty.

–Kliknij tutaj aby założyć lokatę HAPPY–

Wszystkie ładnie pięknie. A czy są ograniczenia? Oczywiście, że są, jednak nie są uciążliwe. Pierwsze ograniczenie to to, że maksymalna wartość lokaty to 10 000 zł, a minimalna 1000 zł. Drugim ograniczeniem jest to, że lokata Happy kierowana jest wyłącznie dla nowych klientów, a trzecim – okres lokaty to 3 miesiące, ale to akurat niewielki czas. Tak czy owak, w mojej opinii warto skorzystać 🙂

AKTUALIZACJA 14.09.2015
Aktualnie lokata Happy dostępna jest w wariancie 4%. Więcej zmian nie zauważyłem.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |