MaSzyna – symulator polskich pociągów

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

MaSzyna to wymarzona gra dla wszystkich fanów polskich kolei. Gra bardzo dokładnie odwzorowuje sposób prowadzenia polskich pociągów i co ważne – jest całkowicie darmowa!

Grafika, mimo, że nie jest najnowsza, prezentuje się całkiem ładnie i ma dość duże wymagania, szczególnie na dużych stacjach, gdzie jest sporo obiektów do wyświetlenia – na trasie natomiast gra działa płynnie nawet na słabszym sprzęcie.

AKTUALIZACJA [14.12.2015]

Została wydana nowa wersja 15.04. Link do paczki został zaktualizowany.

Grę można pobrać TUTAJ.

Jeżeli zdecydujecie się grę pobrać, nie zraźcie się długością wczytywania map. Im większa mapa, tym dłużej się wczytuje – największe z nich mogą wczytywać się nawet 5 minut mimo posiadania mocnego sprzętu.

Poniżej mój film z gry. Miłej jazdy!


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |