Moje trampki Converse za 10 zł

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Nowe Converse’y? Za 10zł? To możliwe? Jak najbardziej, tylko trzeba mieć trochę szczęścia i szukać ich na targowiskach i giełdach od osób, które przywożą różne starocie z Niemiec.

Ja właśnie dowiedziałem się, że trampki, które mam od wielu lat, są marki Converse. Pochodzą z czasów gdy CCC nazywał się jeszcze „Cena Czyni Cuda” a trampki były ogólnie dostępnym tanim towarem w wielu sklepach obuwniczych. Kupiłem je za 10 zł na krotoszyńskim targowisku w dziale z niemieckimi szpargałami, z tą różnicą, że były one nowe. Dziś są warte 10 razy tyle. Może wtedy też były, tyle, że sprzedawca nie zdawał sobie sprawy z ich wartości.

Sprawdzałem wszystkie oznaczenia i wszystko wskazuje na to, że to te Converse’y. Nawet jeśli jednak miałaby to być podróbka to bardzo dobra, bo mam je już jakieś… 10 lat? A przeszły sporo, biegałem w nich podczas ulewnych deszczy, chodziłem po na polu, zbierałem snopki, siano, słomę, zboże (gdy wakacje spędzałem na wsi). Dopiero parę dni temu moja połowica je oczyściła na tyle dobrze, że widać na nich znaki firmowe 😛 Trzeba przyznać, że wyczyściła je bardzo dobrze jak sami widzicie na zdjęciu. I jak do tej pory nie rozlatują się. Wtedy te trampki były za 10 zł, i jakbym miał wycenić ich rzeczywistą wartość to wyceniłbym je na 40-50 zł no ale to teraz droga marka adresowana bardziej do hipsterskiej subkultury, a więc i cena musi być odpowiednio wysoka, a szkoda, bo trampki świetne, ale w cenie sklepowej zdecydowanie przepłacone w mojej opinii.

Zatem jeśli przechadzacie się czasem po lokalnych targowiskach czy giełdach rozejrzyjcie się. Czasami można znaleźć perełki, nowe, w bardzo korzystnej cenie 🙂


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

PartnerzyO blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2021 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |