Moon Breakers – darmowe kosmiczne MMO

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Chcielibyśmy zaprezentować Wam kolejną z ciekawych i darmowych gier. Dziś wejdziemy do świata kosmicznych walk multiplayer.

Moon Breakers to darmowa gra MMO, której akcja dzieje się w przestrzeni kosmicznej. Widać wyraźnie, że twórcy inspirowali się nieco II wojną światową, bowiem nasze latające statki wyglądają nieco jak przerobione maszyny III Rzeszy na potrzeby „gwiezdnych wojen”.

W grze opowiadamy się po stronie jednej z dwóch frakcji: Kosmiczni Bandyci lub Obrońcy Rządowi. Cel gry jest prosty – wyeliminować jak najwięcej wrogich jednostek z pola bitwy. Dzięki temu dostajemy punkty za które ulepszamy nasz statek. Oczywiście Deathmatch to nie jedyny tryb zabawy. Jest jeszcze Capture the Flag oraz ciekawy tryb Carrier Assault, który polega ni grupowym niszczeniu statku matki drużyny przeciwnej.

Grafika i muzyka stoją na przyzwoitym poziomie, na zachętę polecamy obejrzeć poniższy gameplay:

Gra jest do pobrania za darmo z systemu Steam.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |