Netflix nareszcie w Polsce!

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

netflix_logo

Netflix to jeden z największych dostawców VOD (czyli treści wideo na żądanie) na świecie. Wcześniej by z niego korzystać osoby z Polski musiały kombinować przez używanie VPNów by mieć zagraniczny adres IP ze względu na blokadę regionalną. Dziś to już przeszłość, Netflix oficjalnie wszedł na polski rynek.

Na chwilę obecną Netflix dostępny jest w 3 pakietach cenowych: podstawowym, standardowym oraz premium. Najtańszy pakiet w chwili pisania tego postu kosztuje 7,99 euro. Podstawowe różnice w cenach między pakietami to przede wszystkim dostępność materiałów w HD u Ultra HD oraz możliwość odtwarzania na wielu ekranach.

O sukcesie Netflixa przede wszystkim decydować będzie to co zaoferuje on na polskim rynku. Dla nas jednak jest to zmiana na dobre, ponieważ rynek VOD w Polsce nie ma co ukrywać, jest wyjątkowo ubogi. Netflix ma szansę zmienić jakość materiałów dla widza zarówno po stronie nadawców internetowych jak i tradycyjnych. Na to liczę! A Wy?


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |