Niesamowite Maszyny: Symulator Misji na Marsa – przegląd

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Symulator Misji na Marsa to kolejna gra z serii Niesamowite Maszyny. Tym razem jednak gracz zasiądzie za sterami łazika w celu badania czerwonej planty.

Jeśli nie możesz doczekać się kolejnej ekspedycji NASA możesz spróbować zagrać w tę grę. Uruchamiając tytuł zaczynamy od wylądowania łazikiem w wyznaczonej strefie. Gra uczy nas jednocześnie podstaw sterowania. Później poznajemy podstawy sterowania łazikiem już po powierzchni planety.

Zadaniem gracza jest m.in. pobieranie próbek skał, wykonywanie odwiertów, robienie zdjęć krajobrazu i wysyłanie danych na ziemię. Pomogą ci w tym: wiertła, sejsmograf, kamery, specjalistyczne szczypce i panele słoneczne. Przemierzając czerwoną planetę w poszukiwaniu wody i życia musimy uważać na wstrząsy sejsmiczne oraz burze piaskowe.

Gra posiada też Marspedię, w której gracz znajdzie podstawowe historyczne dane na temat misji na czerwoną planetę. I to by było na tyle. Twórcy nie zdecydowali się niestety na stworzenie trybu multiplayer.

Graficznie gra wygląda przyzwoicie. Nie jest to co prawda poziom znanym nam chociażby z Battlefield 3, ale jak na czerwoną pustynię, specjalnych bajerów graficznych nie potrzeba. Gra jest po prostu OK.

Werdykt? Jak dla mnie gra na jeden raz. Gra się przyjemnie, jednak po ukończeniu zadań nie ma już co zrobić. Grę polecam tylko prawdziwym maniakom Marsa.

Ocena:

5,5/10


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

PartnerzyO blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2021 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |