Oto i niespodzianka – konkurs Battlefield 3

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Tak jak w tytule, niespodzianka, o której wspominałem wcześniej do konkurs, w którym można wygrać Battlefield 3. Zainteresowanych od razu kieruję tutaj.

Konkurs trwa raptem kilka dni a już przesyłaliście całą masę wskazówek, z czego naprawdę wiele z nich jest bardzo konkretnych. Jak tylko zakończy się konkurs zacznę wprowadzać poprawki, które mam nadzieję – zostaną dobrze przyjęte. To tyle, życzę miłego długiego weekendu! 🙂


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2021 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |