Poradnik do ARMA 3 – podstawy tworzenia misji

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

arma3

Po dłuższej przerwie od ARMY powracam z cyklem poradników, tym razem do trzeciej części gry. Najwyższy czas przerzucić się z ARMA 2 na ARMA 3, a więc… zaczynamy od początku 🙂

Zdążyliśmy już się przyzwyczaić do tego, że kolejne odsłony gry miały praktycznie ten sam intuicyjny edytor misji. W ARMA 3 edytor uległ sporym zmianom… na szczęście głównie wizualnych. Dodano także parę bajerów, które ułatwiają tworzenie bardzie zaawansowanych misji. Jednak to wciąż ten sam lubiany edytor, tylko w bardziej „dzisiejszych szatach”.

Zaczynamy od podstaw, zapraszam wszystkich nowych graczy do stworzenia swojej pierwszej misji 🙂


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |