Post nieco reklamowy… ale to nic :)

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Moi Drodzy, w tym poście chciałbym zareklamować swoje usługi. Tak, rozpocząłem życie na swój rachunek i założyłem działalność gospodarczą i zwyczajnie próbuję przeżyć 😉

Jako, że jesteście Czytelnikami tego bloga nie ominą Was profity z tego tytułu, ale o tym później. A czym się zajmuje moja firma? Handlem detalicznym oraz usługami informatycznymi.

Na początek zapraszam Was do mojego sklepu internetowego FajnyMarket.pl, w którym znajdziecie w dobrej cenie przede wszystkim drobne akcesoria elektroniczne, czyli nośniki pamięci (zewnętrzne dyski, pendrive, karty pamięci, płyty DVD-R, BD-R), słuchawki (duże, małe, z mikrofonem, bezprzewodowe, bluetooth), myszki, myszki dla graczy, mikrofony, etui (do laptopów, tabletów, GPS, PSP), a także inne nie do końca pasujące przedmioty jak alkomaty, czy stacje pogody.

Kolejnym profilem jakim się zajmuję, to różnego rodzaju usługi informatyczne, w tym tworzenie stron internetowych. Ostatnim serwisem, który działa w ramach firmy to baza firm oraz inne newsy branżowe.

A teraz te profity, o których mówiłem. W każdym z opisanych serwisów uzyskasz pewien rabat, jeśli się wcześniej ze mną skontaktujesz i napiszesz, że „przychodzisz” z mojego bloga 🙂

To tyle mojego chwalenia się. Mam nadzieję, że uda mi się z tego przeżyć. Trzymajcie się!


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |