Poznań Game Arena 2015 – co nieco o samych stoiskach

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

pga2015

Najbliższa edycja Poznań Game Arena 2015 już za niecałe 2 tygodnie. Wiemy już coś więcej na temat samych stoisk, które będą kusić odwiedzających różnymi atrakcjami.

Zaczynamy od firmy XMG, która znana jest z komputerów o dużej mocy. Na stoisku tej firmy ma być sporo dostępnych maszyn, na których będzie można pograć, dzięki czemu ma to być jedno z najbardziej gamingowych stoisk na PGA.

Microsoft na swoim stoisku zamierza przedstawić nam przedpremierowy pokaz gry Rise of the Tomb Raider. Co więcej, organizatorzy obiecują, że będzie także możliwość zagrania w przedpremierową edycję gry.

Lichtspeer na swoim stoisku zaprezentuje symulator rzutu oszczepem. Jakkolwiek to brzmi, może być ciekawie 🙂

Wpis zakończymy na grze Edengrad. Jest to internetowy symulator życia w postapokaliptycznym świecie.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2024 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |