Poznań Game Arena 2015 już w październiku

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

pga_ludzik

Od 16 do 18 października 2015 odbędą się coroczne targi multimediów i rozrywki Poznań Game Arena 2015. Targi odbędą się oczywiście w Poznaniu. Jakie firmy pojawią się w tym roku?

Impreza zacznie się od PGA VIP DAY w piątek. Jest to dzień, w którym znajduje się ograniczona liczbą odwiedzających. Główna część targów odbywać się będzie natomiast w sobotę i niedzielę. Wystawcy, o których wiem na dzień pisania tej notki to: Acer, Evil Indie Games, Natec Genesis, Huckleberry Studio, LG, Mad Catza oraz Nintendo. Z doświadczenia powiem Wam, że będzie ich z pewnością znacznie więcej.

A teraz garść praktycznych informacji, czyli terminy, czas i ceny biletów na PGA:

Godziny otwarcia i ceny biletów:
16 października – 10.00 – 18.00 – PGA VIP DAY – bilet 100zł/osoba
17 października – 9.00 – 20.00 – 20zł/osoba
18 października – 9.00 – 19.00 – 20zł/osoba


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , , , , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |