REDkit – seria poradników [TUTORIAL]

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

REDkit jest niedawno udostępnionym narzędziem, które ma służyć tworzeniu nowych przygód do Wiedźmina 2. Do tej pory trudno było znaleźć jakąkolwiek pomoc w naszym rodzimym języku, na szczęście powoli zaczyna się to zmieniać.

Pojawił się dość prosty, a zarazem wyczerpujący poradnik jednego z naszych Czytelników. Poradnik wyjaśnia podstawowe zagadnienia tworzenia świata wraz z uruchomieniem tego świata:

Wszystkie tutoriale znajdziesz TUTAJ


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |