S.W.I.N.E – darmowy RTS

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

S.W.I.N.E (Ś.W.I.N.I.A.) to zabawna strategia czasu rzeczywistego, w której walczą ze sobą dwie frakcje – króliki oraz świnie. Gra niegdyś była produkcją komercyjną, dziś natomiast jest całkowicie darmowa.

S.W.I.N.E to interesująca i dopracowana strategia dla każdego fana RTSów. Gracz opowiada się po stronie świń lub królików i za pomocą całej gamy sprzętu militarnego prowadzi swoich ulubieńców ku zwycięstwu. A jest w czym wybierać: od pojazdów lekkich, przez czołgi i ciężką artylerię, na wsparciu lotniczym kończąc. Ponadto jednostkom kończy się zarówno paliwo i amunicja co wprowadza dodatkowy element taktyczny do gry.

S.W.I.N.E niestety jest wyłącznie w angielskiej wersji językowej, jednak zawiera wbudowany tutorial, w którym bardzo szybko i łatwo nauczymy się podstaw gry. Polecamy!

Gra do pobrana jest np. TUTAJ.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |