Seria poradników do X-Plane 11

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

W ostatnich miesiącach zajmowałem się dość intensywnie streamowaniem oraz tworzeniem poradników do X-Plane 11 – świetnego symulatora lotniczego. Najwyższy czas, żeby zaprezentować Wam ich pokaźną liczbę 🙂

Serię poradników stworzyłem na moim kanale na YouTube i myślę, że najlepszym pomysłem będzie po prostu odesłanie Was do tej playlisty, gdzie stale pojawiają się nowe treści z tej tematyki. Jeśli ktoś z Was ma symulator lotniczy, nie tylko X-Plane 11, to myślę, że znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że sterowanie danym modelem samolotu powinno być w zasadzie takie same bez względu na używany symulator.

W poradnikach skupiłem się na modelu Boeing 737-800 zmodowanym przez Zibo. Jest to darmowy model dostępny dla X-Plane 11. Oczywiście w poradnikach nie obyło się bez wpadek, ale te staram się zawsze wyprostować w opisie filmu, dlatego przeczytajcie go przed lub po obejrzeniu materiału.

A już niebawem po długiej co prawda przerwie, wrzucę dla Was nowy odcinek z kursu PHP ka „konkretnym” kanale YT 🙂 Miłego!


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2024 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |