Snail Bob 8 – świetna flashowa gierka

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

snail-bob

Choć nigdy nie byłem fanem flashowym przeglądarkowych gierek, technika sprawiła, że gierki te są coraz bardziej dopracowane. I choć ciężko było mnie przekonać, to mojemu kumplowi udało się to, bym spróbował choć raz zagrać w Snail Bob. No i… przekonał mnie.

Gierka jest grą klikaną i logiczną z małą fabułą. A zaczyna się ona tak, że pewien ślimak (tak, nim będziemy sterować) z przyczyn od niego niezależnych został rozdzielony z rodziną. Teraz musimy mu pomóc wrócić do domu.

Interfejs gry przypomina nieco gry od Rovio Entertainment (np. Angry Birds), a sterowanie oparte jest na klikaniu w różne pola. Gra nie powinna sprawiać problemów. Początkowe plansze są typowo treningowe. Niby prosta koncepcja, ale… wciąga! Polecam się zapoznać z tą grą na Grajwgry.pl.

No i złapałem małego bakcyla, by rozejrzeć się za gierkami flashowymi. Może znajdę coś jeszcze? 🙂


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |