Symulator Farmy: Legendarne Maszyny

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Gra Symulator Farmy: Legendarne Maszyny należy do gatunku coraz bardziej popularnych symulatorów. I nie jest to określenie błędne, bowiem gra rzeczywiście mocno stawia na realizm rozgrywki. Tak dobrze się domyślacie, to gra dla rolniczych zapaleńców.

W grze nie znajdziesz żadnych nowoczesnych maszyn. Pojeździsz za to na tych starszych. A do dyspozycji będą m.in. starsze maszyny od John Deere, Massey Ferguson czy Fiat Trattori – ogółem sprzęt rolniczy z lat 50, 60 i 70 XX wieku. W grze nie doświadczysz natomiast żadnej fabularnej kampanii. Nie ma się co dziwić, to przecież symulator. Jest natomiast multiplayer.
Grę rozpoczynamy w jednej z dwóch lokalizacji: w malowniczej Toskanii lub u podnóża Alp. Sama rozgrywka polega po prostu na uprawianiu roli oraz hodowli zwierząt. Dzięki temu zarabiamy. Po prostu, życie na farmie, ni mniej, ni więcej 🙂

Graficznie gra prezentuje się bardzo dobrze. Jednak moim zdaniem jest słabo zoptymalizowana. Na dość mocnej maszynie gra potrafiła mocno przyciąć dopóki nie zmniejszyliśmy do minimum poziomu szczegółowości. Co ciekawe, inne opcje musiały być na maks, tylko jeden suwak w opcjach graficznych „tak zamulał”. Reszta jest ok, zwierzęta oraz sprzęt rolniczy są dopracowane.

Podsumowując, Symulator Farmy: Legendarne Maszyny to gra dla typowych zapaleńców. Zwykły statystyczny gracz nie znajdzie niestety w tym tytule nic ciekawego. Jeśli lubisz bawić się w symulację farmy, gra powinna Ci się spodobać, jeśli natomiast oczekujesz odrobiny akcji czy jakiejkolwiek fabuły, zawiedziesz się.

Ocena:

6/10


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |