Team Fortress 2 PL – darmowa gra

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Team Fortress 2 to bardzo wciągająca i nieco komediowa gra FPS (strzelanka z widokiem pierwszej osoby). Gra idealna dla osób, które lubią pokręcone produkcje niemające wiele wspólnego z rzeczywistością.

Gra ma klimat komiczny i komiksowy. Dzieli graczy na 9 klas postaci w dwóch drużynach. Ponadto każda klasa dzieli się na 3 kategorie: ofensywna, defensywna oraz wsparcie. Gra posiada kilkanaście map oraz kilka trybów rozgrywki. Prócz tych standardowych trybów jest także kilka bardziej smakowitych jak np. tryb, w którym drużyna musi dostarczyć bombę do kreślonego punktu przekraczając wcześniej odpowiednie punkty kontrolne na mapie.

Team Fortress 2 posiada naprawdę dobrą oprawę audiowizualną. Gracze lubiący groteskowe klimaty będą zachwyceni.

Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej za darmo w serwisie Steam.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |