Top 7 YouTuberów według… mnie :)

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

youtube-logo

YouTube w życiu internautów nie ma co ukrywać, pełni ważną rolę. Dla mnie zastępuje on całkowicie telewizję. Materiały są unikatowe, a sama platforma umożliwia kontakt z twórcami. Chcę zatem przedstawić Wam moich ulubionych YouTuberów.

Listę uszeregowałem według tych, których lubię najbardziej, choć w przypadku pierwszych 3 miejsc, miałem największy dylemat.

1. Człowiek Warga z kanału Z Dupy

Ten twórca urzekł mnie przede wszystkim ostrym humorem oraz prostotą przekazu, serio. Bez owijania w bawełnę potrafi wyrazić opinie na rożne tematy i choć szczerze trudno było mi się na początku przyzwyczaić do stylu bycia tego YouTubera to szybko się przekonałem, że jego kanał jest wart uwagi. Jest to też jeden z bardziej aktywnych twórców. Polecam szczególnie jego klipy z serii „Zdupping”, w których nabija się ze znanych osób 🙂

2. Cyber Marian

Znany u nas przede wszystkich z filmów „Ukryty Polski”, w których prezentuje fragmenty utworów muzycznych. W utworach tych eksponowane są momenty, w których słychać polskie słowa, niektóre są naprawdę dobre :). Poza tym cenię go za całokształt twórczości oraz poczucie humoru.

3. Dakann

Tego twórce kojarzę jeszcze z jego filmu „Piątek”. Później przypomniał o sobie jeszcze w programie Update na kanale ToSieWytnie, a aktualnie można oglądać go na jego własnym kanale lub w programie CzarneOwceShow, oczywiście, na YouTube :). Dakann to jedna z bardziej kontrowersyjnych i charakterystycznych postaci. Można powiedzieć, że Dakann był YouTuberem jeszcze zanim „bycie YouTuberem było modne”.

4. Chłopaki z „5 z sposobów na”

Doceniam ich przede wszystkim za samozaparcie i regularność. Równo co tydzień wrzucają nowy odcinek, w którym prezentują 5 sposobów na różne tematy. Choć ich dzieła wizualnie rzadko kiedy mi się podobają, to niektóre pomysły mają naprawdę genialne. Przy okazji są z mojego miasta 🙂

5. „Człowiek Siemanko”, czyli paei100 z kanału Kocham Gotować

Ten twórca jest specyficzny, ale zarazem utalentowany. Pokazuje jak wykonać różne potrawy w domowej kuchni. Na jego kanale znajdziesz np. filmy jak odtworzyć popularne dania z sieci fast-foodów domowym sposobem, tak by smakowały identycznie, a przy tym wykorzystywały najprostsze składniki dostępne w okolicznych sklepach.

6. AdBuster

Ten twórca znany jest ze sprawdzania reklam w praktycznych eksperymentach. Miał fajny pomysł na kanał i fajnie się go ogląda. Jednak w ostatnim czasie przygasł. Nowe filmy pojawiają się rzadko i nieregularnie.

7. SciFun

Brat AdBustera, również z ciekawym pomysłem na kanał. Twórca zajmuje się zagadnieniami fizycznymi w praktycznych i interesujących eksperymentach. Niestety podobnie jak AdBuster, przygasł. Nie nagrywa zbyt często i regularnie.

Oto moja lista. Macie innych faworytów? Dawajcie w komentarzach. A przy okazji zapraszam na swój kanał 🙂


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , , , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |