WebDev – o czym będzie dział developerski?

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

php

Na moim blogu można znaleźć bardzo różne treści, od poważnych takie jak finanse czy marketing po czysto rozrywkowe jak np. gry komputerowe. Dziś na blog wchodzi nowy dział, poświęcony programowaniu, konkretnie w języku PHP.

Językiem PHP zajmuję się od 11 lat, ale nigdy nie czułem potrzeby by o tym pisać. Jest przecież w sieci masę świetnych poradników. Jednak na przestrzeni lat stworzyłem kilka własnych rozwiązań, które czasami trudno znaleźć lub zrozumieć samemu, zwłaszcza początkującej osobie.

Na blogu skupię się na tym, jak stworzyć krótkie, proste acz funkcjonalne skryprty, które będzie można z powodzeniem zastosować u siebie lub będą bazą to zbudowania czegoś ciekawego. Nie będę skupiał się na teorii czy zaawansowanej terminologii. Mam zamiar pisać tak, by każdy „zielony” zrozumiał o czym mowa.

Będę jednak wymagać, by czytelnik rozumiał czym jest „Hello World” i potrafił uruchomić jakikolwiek skrypt napisany w języku PHP.

Jeśli macie sugestie co do kierunku, w którym miałbym pójść, proszę napiszcie do mnie lub zostawcie komentarz 🙂 Dzięki!

<?php

echo 'Hello World :)';

?>

PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |