World of Tanks

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

World of Tanks to darmowa gra MMO oparta o system mikrotransakcji, w która nastawiona jest na walki ciężkim sprzętem z II wojny światowej.

Jeżeli zawsze chciałeś (lub chciałaś) pograć czołgiem w sieci masz ku temu okazję. World of Tanks to gra MMO, w której zasiadamy za sterami ciężkiego sprzętu z czasów II wojny światowej. Do wyboru gracz ma całą masę czołgów i artylerii samobieżnych.

Gra oparta jest o system mikrotransakcji – czyli samo granie jest darmowe, jednak jeśli chcemy coś ulepszyć „szybciej” w naszym czołgu musimy za to zapłacić. Mimo to rozgrywka jest bardzo wciągająca i nietypowa, i co ciekawe – całkowicie po polsku.

Grafika jest bardzo dopracowana przy czym wcale nie ma wysokich wymagań sprzętowych. Twórcom należą się gromkie brawa za optymalizację silniku gry.

Grę pobierzecie z TEJ strony, wcześniej będzie trzeba założyć bezpłatne konto.

Gameplay:


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |