Wywiad z Dariuszem Wawrzyniakiem, Event Managerem PGA 2012

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Dariusz Wawrzyniak to jedna z najważniejszych osób organizujących Poznań Game Arena. Na jego barkach spoczywało wiele obowiązków organizacyjnych, dlatego postanowiliśmy przeprowadzić z nim krótki wywiad. Zapraszamy!

1. Wyjątkowo zacznę od końca.. Często pada pytanie wśród odwiedzających, które brzmi: gdzie dostać koszulkę z logiem PGA?

Koszulkę można zgarnąć na scenie głównej albo na konkursach. W każdym turnieju, praktycznie, który się odbywa, jako bonus jest również koszulka PGA. Można ją też po prostu kupić za 25 zł na Level77.

2. W tym roku Poznań Game Arena organizuje inny skład niż to było zwykle. Z całej „starej trójcy” zostałeś tylko Ty. Gdzie jest Rafał Błachowski, gdzie jest Piotr Kamiński? Wasze drogi „rozeszły się” czy zajęli się oni innymi projektami?

Nie, drogi się nie rozeszły, każdy z nas pracuje nadal na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Po prostu każdy z nas trochę się rozwinął. Piotr jest dyrektorem pięciu projektów na targach, w tym m.in.: tak dużej imprezy jak Poligrafia, Euroreklama, Poznań Media Expo. Rafał jest natomiast dyrektorem Motor Show, czyli największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce. A ja jestem Event Manager’em targów Polagra-Food i Polagra Gastro.

3. Ok, impreza wraca po latach. Jak Ci się wydaje, jesteś zadowolony, jest dobrze? Mogło być lepiej? Pytam subiektywnie.

Powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolony, bo jest tak dużo ludzi, że sam jestem miło zaskoczony. Widać, że ta impreza ma sens i powrót w tym roku z tą imprezą to była dobra decyzja. Widać, także iż ta impreza musi być na Targach Poznańskich, a nie gdzie indziej.

4. PGA można powiedzieć, że delikatnie zmieniła koncepcję. Np. nie ma Paintball Arena. Dlaczego?

Paintball Arena zniknęła tylko na ten rok. Nas jako organizatorów interesują rozgrywki na poziomie europejskim oraz Mistrzostwa Polski. Te już zostały zaplanowane przed rokiem. W tej chwili wiemy, że w przyszłym roku temat miejsca tych najbardziej prestiżowych rozgrywek jest jeszcze otwarty, także będziemy działać.

5. Ok, dziękuję bardzo za rozmowę 🙂

Dziękuję również 🙂


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi:

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |