Za dużo na głowie? Trello Ci pomoże

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

trello

Chyba każdy z nas dochodzi w swoim życiu do momentu, kiedy nie jest w stanie ogarnąć już ilość zadań, pomysłów lub innych spraw, które nie wymagałyby zanotowania. Żółte karteczki nie są dobrym rozwiązaniem na dłuższą metę. Więc czego użyć? Polecam Wam Trello!

Trello jest narzędziem do zarządzania zadaniami, które jest banalne w obsłudze, a przy tym intuicyjne i pomocne. Występuje w odmianie darmowej i płatnej, z czego ta darmowa całkowicie wystarcza dla potrzeb nawet małej firmy.

Wystarczy przeglądarka

By korzystać z Trello nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania na komputerze. Wystarczy przeglądarka internetowa. Korzystanie z niego wygląda w sposób następujący:

– trzeba zalogować się lub założyć konto na Trello.com;
– stworzyć swoją tablicę (np. moja nazywa się „Zadania na ten tydzień”);
– stworzyć listę (w moim przypadku nazywa się „tematy do bloga Filczynski.com”);
– przypinać do niej zadania (np. napisać o tym i tamtym, zrobić to i tamto).

Do tablicy można dodać inne osoby co umożliwia pracę w zespole. Dodatkowo jest opcja dodawania komentarzy, checklist i innych przydatnych bajerów. Zadania wykonane przenosi się do archiwum, ot cała filozofia.

Jest też wersja mobilna

Trello występuje także w postaci aplikacji mobilnych, zatem można swoje zadania/pomysły/plany nosić ze sobą. Działanie aplikacji mobilnej nie powinno nikomu przysporzyć problemów. Zatem, jeśli szukasz prostego i intuicyjnego narzędzia do zarządzania swoimi zadaniami, Trello powinien sprawdzić się w tej roli. Więcej na oficjalnej stronie tutaj.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

PartnerzyO blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2020 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |