America’s Army 3

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

America’s Army 3 to gra stworzona we współpracy z Amerykańską Armią. Jej celem jest promocja wojskowej kariery wśród młodych. Gra jest całkowicie bezpłatna, jednak trudna i wymagająca.

Celem twórców było stworzenie najbardziej realistycznego FPSa na rynku. I tak oto brane pod uwagę są takie szczegóły jak nawet oddech żołnierza na celność strzału, a apteczki nie leczą, tylko tamują krwawienie (bez tego żołnierz się wykrwawi). Zanim jednak będziemy mogli grać w sieci, najpierw trzeba przejść odpowiednie szkolenia.

Pod względem graficznym i dźwiękowym gra jest niezwykle dopracowana. Korzysta ona z silniku Unreal Engine 3.0.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a grą zapraszam na bardzo dobrą polską stronę www.americasarmy.pl oraz na oficjalną stronę gry, skąd można ją pobrać.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |