Cities: Skylines – DLC Concerts – Grywam sobie #40

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Na czterdzieste wydanie serii „Grywam sobie” przypadła produkcja niestety dość słaba (w stosunku do ceny). Mowa oczywiście o samym dodatku Concerts do Cities: Skylines.

Nie zrozumcie mnie źle

Sama gra Cities: Skylines wraz z innymi większymi dodatkami to gra naprawdę genialna i bardzo grywalna. Co jakiś czas twórcy wypuszczają do podstawowej wersji nowe dodatki, które wprowadzają np. więcej opcji transportu, system katastrof itp. Więcej o tych dodatkach przeczytasz w moim zestawianiu dodatków do Cities: Skylines.

Concerts

Dodatek ten kosztuje w momencie pisania tego postu okoł0 30 zł. Wprowadza tak realnie patrząc w zasadzie tylko jeden obiekt – plac koncertowy ze sceną. Owszem, obiekt można rozbudowywać, koncerty reklamować, a ceny biletów regulować. Wydarzenie koncertowe ma także wpływ na turystykę i ogólne ruch w mieście. Ale to… w zasadzie wszystko. Jeśli coś pominąłem w stylu (nowe przepisy miejskie itp) to dajcie znać, bo taka drobnica z reguły mi gdzieś umyka.

Z bólem przyznaję, że to najgorszy „pełnoprawny” DLC do tej gry. Polecam tylko osobom, które mają nieco zbędnej gotówki.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2024 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |